Polski
Ru
English
icon

Serwis i wsparcie

+48 723 230 000
icon

Szybki kontakt

info@waterjet-pl.pl

Garnet jest niezastąpiony w procesie cięcia wodą pod wysokim ciśnieniem.

Umiejętny dobór wielkości ziaren, zachowanie odpowiednich proporcji i dokładne ich wymieszanie, wpływa na bardzo wysoką jakość oferowanego garnetu. Ścierniwo jest bardzo czyste, nie zawiera domieszek innych związków.

GARNET PREMIUM może być stosowany we wszystkich typach maszyn do cięcia wodą. Charakteryzuje się wysoką trwałością i dużą twardością, dzięki czemu jego użycie gwarantuje wysoką jakość obrabianych elementów i niskie zużycie materiałów. Ze względu na bardzo wysoką skrawność może być stosowany również do obróbki strumieniowo-ściernej na sucho i na mokro.

W efekcie precyzyjnej selekcji i doboru właściwej granulacji ziaren garnetu, które są możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, otrzymujecie Państwo produkt bardzo wysokiej jakości i w bardzo korzystnej cenie. Ponadto do Państwa dyspozycji pozostaje doświadczony ekspert, który pomoże dobrać odpowiedni rodzaj ścierniwa odpowiadający Państwa wymaganiom.

Jesteśmy w stanie zrealizować Państwa zamówienia w bardzo krótkim czasie. W tym celu nawiązaliśmy współpracę z wyspecjalizowanymi firmami kurierskimi, które zapewniają błyskawiczną dostawę naszego produktu - w atrakcyjnej cenie, na terenie całego kraju.

Mając na uwadze ogromne wymagania jakościowe stawiane materiałom eksploatacyjnym stosowanym w technologii waterjet, wykorzystując zdobyte doświadczenie i wiedzę, zapewniamy Państwu znakomity produkt oraz długotrwalą, należytą i profesjonalna obsługę.

 

Zobacz także

Zadzwoń do nas:
+48 723 230 000

lub napisz:
info@waterjet-pl.pl


Zapraszamy do współpracy.