Polski
Ru
English
icon

Serwis i wsparcie

+48 723 230 000
icon

Szybki kontakt

info@waterjet-pl.pl

WaterJet jest dystrybutorem garnetu do piaskowania.

GARNET dzięki twardości, czystości ziaren ściernych i dużej trwałości, podobnie jak elektrokorund jest ścierniwem uniwersalnym, może być stosowany do obróbki strumieniowo – ściernej, praktycznie wszystkich materiałów. GARNET ponadto pozbawiony jest własności magnetycznych i co najbardziej istotne, zdolności do iskrzenia (stosowany dzięki temu do czyszczenia cystern, zbiorników, urządzeń petrochemicznych, stacji paliw, platform wydobywczych). Nie podwyższa radioaktywności ponad nawet bardzo niski poziom „tła” radioaktywnego otaczającego środowiska.

Ziarna Garnety posiadają niski bezpieczny poziom zanieczyszczeń solami rozpuszczlnymi chlorków, siarczanów i kationami żelaza. Powierzchnie stali zwykłej oczyszczone garnetem (na sucho) charakteryzują się bardzo spowolnionm procesem powstania rdzy nalotowej. Powyższe właśności Garentu stwarzają wysoką pewność, że nie rozpoczną się pod powłoą ochronną procey „korozji podpowłokowej”.

Rekomendowane przez WaterJET Sp. z o.o. stosowanie GARNETu jako ścierniwa obniża koszty eksploatacji. To wyjątkowe ścierniwo, dzięki jego trwałości, można wykorzystywać wielokrotnie, co ma wpływ na obniżenie kosztów użytkowania urządzenia.

Zadzwoń do nas:
+48 723 230 000

lub napisz:
info@waterjet-pl.pl


Zapraszamy do współpracy.